fbpx

SCHEMA BARN OCH UNGDOM HT 2019

Måndag

  • 12-14 ÅR (CIRKELFYS) Simon och Sanne · Karatedojon
    17.00 - 18.00

Onsdag

  • 10 MON (Orange bälte) Ann, Eva och Filippa · Aikidodojon
    17.00 - 18.00
  • 8 MON (Blått bälte) Thomas och Anders · Danssalen
    17.00 - 18.00
  • 9 MON (Orange bälte med streck) Mattias och Fanny · Karatedojon
    17.00 - 18.00
  • 7-6 MON (Blått bälte med streck - Gult bälte) Sempai Tapani och Jonas · Aikidodojon
    18.00 - 19.00
  • 5-1 MON (Gult bälte med streck - Brunt bälte med streck) Ella och Jörgen · Karatedojon
    19.00 - 20.00
  • NYBÖRJARE 11-14 ÅR Ricardo · Aikidodojon
    19.00 - 20.00

Torsdag

  • NYBÖRJARE 8-10 ÅR Lina · Aikidodojon
    17.00 - 18.00
  • NYBÖRJARE 8-10 ÅR Ewelina · Karatedojon
    17.00 - 18.00
  • NYBÖRJARE 8-10 ÅR Tommi · Danslokalen
    17.00 - 18.00

Lördag

  • 10 MON (Orange bälte) Fanny, Henrik och Francoise · Danslokalen
    10.00 - 11.00
  • 9 MON (Orange bälte med streck) Anders och Mikael · Karatedojon
    10.00 - 11.00
  • 6 MON (Guld bälte) Mikael · Karatedojon
    11.00 - 12.00
  • 8-7 MON (Blått bälte - Blått bälte med streck) Anders · Karatedojon
    11.00 - 12.00
  • 5-1 MON (Gult bälte med streck - Brunt bälte med streck) Adam och Thomas · Karatedojon
    12.00 - 13.00

Söndag

  • 8-18 ÅR (KUMITE) Simon · Aikidodojon
    11.00 - 12.30

Onsdag

  • 10 MON (Orange bälte) Ann, Eva och Filippa · Aikidodojon
    17.00 - 18.00

Lördag

  • 10 MON (Orange bälte) Fanny, Henrik och Francoise · Danslokalen
    10.00 - 11.00

Måndag

  • 12-14 ÅR (CIRKELFYS) Simon och Sanne · Karatedojon
    17.00 - 18.00

Onsdag

  • 5-1 MON (Gult bälte med streck - Brunt bälte med streck) Ella och Jörgen · Karatedojon
    19.00 - 20.00

Lördag

  • 5-1 MON (Gult bälte med streck - Brunt bälte med streck) Adam och Thomas · Karatedojon
    12.00 - 13.00

Lördag

  • 6 MON (Guld bälte) Mikael · Karatedojon
    11.00 - 12.00

Onsdag

  • 7-6 MON (Blått bälte med streck - Gult bälte) Sempai Tapani och Jonas · Aikidodojon
    18.00 - 19.00

Onsdag

  • 8 MON (Blått bälte) Thomas och Anders · Danssalen
    17.00 - 18.00

Söndag

  • 8-18 ÅR (KUMITE) Simon · Aikidodojon
    11.00 - 12.30

Lördag

  • 8-7 MON (Blått bälte - Blått bälte med streck) Anders · Karatedojon
    11.00 - 12.00

Onsdag

  • 9 MON (Orange bälte med streck) Mattias och Fanny · Karatedojon
    17.00 - 18.00

Lördag

  • 9 MON (Orange bälte med streck) Anders och Mikael · Karatedojon
    10.00 - 11.00

Onsdag

  • NYBÖRJARE 11-14 ÅR Ricardo · Aikidodojon
    19.00 - 20.00

Torsdag

  • NYBÖRJARE 8-10 ÅR Lina · Aikidodojon
    17.00 - 18.00
  • NYBÖRJARE 8-10 ÅR Ewelina · Karatedojon
    17.00 - 18.00
  • NYBÖRJARE 8-10 ÅR Tommi · Danslokalen
    17.00 - 18.00
No events available!